Kombinace rozšířených vakcín a pronikání hlouběji do play-off NBA znamená, že celebrity ze seznamu A a jejich hodinky A+ sedí u soudu. Už samotný začátek druhého kola nám dal tuny k vidění, včetně hodinek od Jay-Z, Trevora Noaha a Bryana Cranstona. Ti, kteří sedí u kurtu, však nejsou jediní, kdo zvyšuje svou hru. Hráči a tajně velcí sběratelé hodinek repliky rolex, jako je Danny Green, také vytahují ty nejlepší kousky z navíječek hodinek na své výlety do arény.

REKLAMA
Během několika posledních let spoléhal Audemars Piguet na tuto specifickou kombinaci – prolamovaný ciferník plus věčný kalendář – aby natáhl své hodinářské svaly. V poslední době značka vyrobila tyto hodinky z černé a bílé keramiky – hodinky tak oblíbené mezi celebritami jako nemovitosti v Calabasas. Ale Jayova verze v čistě 18karátovém zlatě by mohla být absolutní špičkou všech modelů Royal Oak. Pro Jaye jsou tyto apex-predator hodinky jen jedny z jeho arzenálu pro sezení u soudu. Bere to vážně a zaměňuje za přizpůsobené 1-z-1 hodinky Rolex a parádivé Hubloty v závislosti na shodě.

On je ten, kdo hodiny! Díky jeho Rolex, tzn. Cranston má na sobě jednu z nejlepších novinek Rolex z roku 2020: Oyster Perpetual s plamenově oranžovým ciferníkem. Hodinky jsou inspirovány lakovanými ciferníky z 80. let známými jako Rolexky s ciferníkem „Stella“. Hodinky mají své jméno od výrobce – přirozeně jménem Stella – který původně před desítkami let dodal ciferníky.

Jsou to skvělé hodinky…ale! Je těžké, aby to necítilo jako promarněnou příležitost. Oranžový ciferník byl vydán spolu s množstvím kousků v bonbónové barvě, včetně jednoho s modrým obličejem, který se náhodou dokonale shoduje s charakteristickým odstínem ledově modré postavy pervitinu Cranston prodávané na Breaking Bad.

Existují repliky hodinek breitling inspirované závoděním, které obsahují užitečné nástroje, jako jsou chronografy. Jiní jdou dále, napodobují barvy a navrhují subciferníky, které vypadají jako rychloměry. S tím vším si pár statečných duší říká k čertu. Green’s Jacob & Co. Bugatti spadá do poslední kategorie. Hodinky odrážejí doslovný tvar motoru Bugatti, a protože toto je Jacob & Co., není to jen pro estetiku. Klikněte na tlačítko na boku hodinek a „motor“ ožije.

S Jay-Z a Noahem je tento týden vystavena celá řada Royal Oak. Zatímco Jay’s je kompletní se všemi zvonky a píšťalkami, Noah’s Royal Oak jsou hodinky ve své nejčistší podobě. Jednoduchost je zábavná pouze v malých dávkách. Jen pár dní poté, co byla pořízena tato fotografie, byl Noah viděn, jak se „obnovuje romantiku“ s Minkou Kelly, zatímco měl na sobě výše zmíněný bílý keramický prolamovaný věčný kalendář Royal Oak.